SARAJEVO DANCE FRIENDSHIP 29.10.2017 - STARTNA LISTA (Ažurirana : 20.11.2018)


ŠKOLSKA LIGA (subota 28.10.2017.) F razred - pocetni(valcer i cha cha) Solo Pioniri 1 (8.g-9.g)
1Jaganjac Nela''
SANDOVAL - Tuzla1
ŠKOLSKA LIGA (subota 28.10.2017.) F razred - pocetni(valcer i cha cha) Solo Pioniri 2 (10.g-11.g)
1Osmanović Anida''
SANDOVAL - Tuzla1
2Nuhanović Emina''
SANDOVAL - Tuzla1
ŠKOLSKA LIGA (subota 28.10.2017.) F razred - pocetni(valcer i cha cha) Parovi Pioniri 1 (8.g-9.g)
1Petrović Elena
Mujanović Nadina
''
SANDOVAL - Tuzla2
2Muratović Džejna
Ahmetović Imra
''
SANDOVAL - Tuzla2
3Jahić Lana
Aličić Amra
''
SANDOVAL - Tuzla2
4Halilović Faris
Šiljković Anela
''
SANDOVAL - Tuzla2
5Rustemović Ismar
Ahmetspahić Lamija
''
SANDOVAL - Tuzla2
6Ahmetspahić Lamija
Kovačević Harisa
''
SANDOVAL - Tuzla2
7Mešković Amar
Jusupović Lejla
''
SANDOVAL - Tuzla2
8Ahmetspahić Emina
Karač Ajna
''
SANDOVAL - Tuzla2
9Vantić Sanda
Zukić Nadina
''
SANDOVAL - Tuzla2
10Begić Ajla
Zukić Nadina
''
SANDOVAL - Tuzla2
11Gutić Bekir
Osmanović Naida
''
SANDOVAL - Tuzla2
12Jaganjac Nela
Nuhanović Emina
''
SANDOVAL - Tuzla2
ŠKOLSKA LIGA (subota 28.10.2017.) F razred - pocetni(valcer i cha cha) Parovi Pioniri 2 (10.g-11.g)
1Žilić Tarik
Međedović Merjem
''
SANDOVAL - Tuzla2
2Gutić Bekir
Idrizović Ilma
''
SANDOVAL - Tuzla2
3Nuhanović Emina
Halilović Zana
''
SANDOVAL - Tuzla2
ŠKOLSKA LIGA (subota 28.10.2017.) F razred - pocetni(valcer i cha cha) Parovi Juniori 1 (12.g-13.g)
1Huremović Adna
Jusufović Aldijana
''
SANDOVAL - Tuzla2
ŠKOLSKA LIGA (subota 28.10.2017.) E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Parovi Pioniri 1 (8.g-9.g)
1Leonid Filippov
Anastasia Davodova
''
Habanera Bar - Bar2
ŠKOLSKA LIGA (subota 28.10.2017.) E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Parovi Pioniri 2 (10.g-11.g)
1Kapetanović Emina
Salihbegović Arabela
''
SANDOVAL - Tuzla2
ŠKOLSKA LIGA (subota 28.10.2017.) E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Parovi Juniori 1 (12.g-13.g)
1Danilo Karadžić
Vanja Jovović
''
Jet Set - Podgorica2
2Aleksandar Šaban
Iva Bjelić
''
Jet Set - Podgorica2
3Filip Femić
Matea Krivokapić
''
Jet Set - Podgorica2
ŠKOLSKA LIGA (subota 28.10.2017.) LA/ST koreografije - pocetni Grupa Pioniri 1 (8.g-9.g)
1KŠC II''
SANDOVAL - Tuzla4

Compiled by MasterDance ® MasterSoft