SARAJEVO DANCE FESTIVAL 15.10.2017 - STARTNA LISTA (Ažurirana : 17.01.2018)


ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Solo Ciciban (do 7.g.)
1Bektaš Sajra''
Shadows - Zenica1
2Baručija Sajra''
Shadows - Zenica1
3Kapković Sara''
Shadows - Zenica1
4Mašić Minja''
Shadows - Zenica1
5Beba Ajna''
Shadows - Zenica1
6Smajlović Emina''
Shadows - Zenica1
7Vojvodić Sara''
Shadows - Zenica1
8Musić Hana''
Shadows - Zenica1
9Hadžić Hena''
Shadows - Zenica1
10Hasanović Farah''
Shadows - Zenica1
11Hasanica Džena''
Shadows - Zenica1
12KORO AJNA''
Astorija - Sarajevo1
13Ćatić Nadia''
Čarolija - Lukavac1
14Marija Savić''
Habanera APK - Banja Luka1
15Danka Savić''
Habanera APK - Banja Luka1
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Solo Pioniri 1 (8.g-9.g)
1Popović Anja''
Shadows - Zenica1
2Makivić Žana''
Shadows - Zenica1
3Kapković Ema''
Shadows - Zenica1
4Fetić Zana''
Shadows - Zenica1
5DELIĆ DALIJA''
Astorija - Sarajevo1
6DELIĆ SAJRA''
Astorija - Sarajevo1
7KIRLIĆ ALDINA''
Astorija - Sarajevo1
8DELALIĆ ENA''
Astorija - Sarajevo1
9KASTELIC LEONA''
Astorija - Sarajevo1
10VLAŠIĆ LARA''
Astorija - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Solo Pioniri 2 (10.g-11.g)
1Sadiković Sumeja''
Astorija - Sarajevo1
2KORJENIĆ LAMIJA''
Astorija - Sarajevo1
3MASLEŠA ZERINA''
Astorija - Sarajevo1
4DINIUS BETHANY''
Astorija - Sarajevo1
5OSMANAGIĆ AMNA''
Astorija - Sarajevo1
6OMERHODŽIĆ TAJRA''
Astorija - Sarajevo1
7BUDIMLIĆ AMNA''
Astorija - Sarajevo1
8AGIĆ EMINA''
Astorija - Sarajevo1
9OMEROVIĆ ESMA''
Astorija - Sarajevo1
10KAPO NEJLA''
Astorija - Sarajevo1
11Kišić Elma''
Čarolija - Lukavac1
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Solo Juniori 1 (12.g-13.g)
1Irma Čizmo''
Astorija - Sarajevo1
2ČAUŠEVIĆ AJDINA''
Astorija - Sarajevo1
3KORO SARA''
Astorija - Sarajevo1
4DEMIĆ ASJA''
Astorija - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Solo Juniori 2 (14.g-15.g)
1ŠAJINOVIĆ IVA''
Astorija - Sarajevo1
2BAKIĆ IMAN''
Astorija - Sarajevo1
3ČUPINA EMA''
Astorija - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Solo Youth (16.g-19.g)
1Lea Dursum''
Astorija - Sarajevo1
2OMEROVIĆ UMIHANA''
Astorija - Sarajevo1
3KAHRIMAN LEJLA''
Astorija - Sarajevo1
4Matea Banić''
Astorija - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Parovi Ciciban (do 7.g.)
1Imamović Ema
Imamović Hena
''
Čarolija - Lukavac2
2Burgić Esma
Karahasanović Iman
''
Čarolija - Lukavac2
3Burgić Esma
Kozarević Una
''
Čarolija - Lukavac2
4KEKIĆ FARAH
DELIĆ DALIJA
''
Astorija - Sarajevo2
5GAČANOVIĆ EMA
KORO AJNA
''
Astorija - Sarajevo2
6Jovanović Andrija
Savić Danka
''
Habanera APK - Banja Luka2
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Parovi Pioniri 1 (8.g-9.g)
1Emir Prljaca
Nađa Prcic
''
Astorija - Sarajevo2
2Daris Zeba
Azra Vidaković
''
Astorija - Sarajevo2
3Tomić Karla
Hrvatović Asja
''
Čarolija - Lukavac2
4Kardašević Maida
Imamović Amina
''
Čarolija - Lukavac2
5Imamović Džana
Zećo Hena
''
Čarolija - Lukavac2
6AVDIBEGOVIĆ ANJA
PERŠIĆ ANDA
''
Astorija - Sarajevo2
7KIRLIĆ ALDINA
DELALIĆ ENA
''
Astorija - Sarajevo2
8RADIĆ MAJA
VLAŠIĆ LENA
''
Astorija - Sarajevo2
9KASTELIC LEONA
BEČIĆ LEJLA
''
Astorija - Sarajevo2
10Vulić Filip
Jovanović Kalina
''
Habanera APK - Banja Luka2
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Parovi Pioniri 2 (10.g-11.g)
1Sami Idrizovic
Taida Terzo
''
Astorija - Sarajevo2
2OSMANAGIĆ AMNA
OMEROVIĆ ESMA
''
Astorija - Sarajevo2
3SADIKOVIĆ SUMEJA
DŽAFIĆ EMINA
''
Astorija - Sarajevo2
4Žarko Radulović
Marina Milošević
''
Ritam - Srbac2
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Parovi Juniori 1 (12.g-13.g)
1Tarik Sorguc
Amila Mujagic
''
Astorija - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA F razred - pocetni(valcer i cha cha) Parovi Juniori 2 (14.g-15.g)
1OMEROVIĆ UMIHANA
KAHRIMAN LEJLA
''
Astorija - Sarajevo2
2BAKIĆ IMAN
ČUPINA EMA
''
Astorija - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Solo Pioniri 1 (8.g-9.g)
1Irma Abdulović''
Astorija - Sarajevo1
2AJŠA SEFIĆ''
Astorija - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Solo Pioniri 2 (10.g-11.g)
1Amina Hamzić''
Astorija - Sarajevo1
2DUPOVAC EMINA''
Astorija - Sarajevo1
3Salihović Ajla''
Čarolija - Lukavac1
4Cvijić Dunja''
Habanera APK - Banja Luka1
ŠKOLSKA LIGA E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Solo Juniori 1 (12.g-13.g)
1Džejla Ahmetović''
Astorija - Sarajevo1
2Lana Dursum''
Astorija - Sarajevo1
3IBRAHIMOVIĆ AMELA''
Astorija - Sarajevo1
4Cajić Mia''
Habanera APK - Banja Luka1
5Galić Dunja''
Habanera APK - Banja Luka1
6Mihaela Pjeranović''
Ritam - Srbac1
7Indiana Kosijer''
Ritam - Srbac1
ŠKOLSKA LIGA E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Solo Juniori 2 (14.g-15.g)
1Samira Ćatić''
Astorija - Sarajevo1
2HAMZIĆ EMINA''
Astorija - Sarajevo1
3HAKALOVIĆ LEJLA''
Astorija - Sarajevo1
ŠKOLSKA LIGA E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Parovi Ciciban (do 7.g.)
1Ćatić Nadia
Nurkić Tajra
''
Čarolija - Lukavac2
ŠKOLSKA LIGA E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Parovi Pioniri 1 (8.g-9.g)
1Bandić Amna
Imamović Jasmina
''
Čarolija - Lukavac2
2Mulamehmedović Neira
Tomić Karla
''
Čarolija - Lukavac2
ŠKOLSKA LIGA E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Parovi Pioniri 2 (10.g-11.g)
1Amina Hamzić
Irma Abdulović
''
Astorija - Sarajevo2
2Softić Arabela
Kišić Elma
''
Čarolija - Lukavac2
3Agić Amila
Nezirović Tajra
''
Čarolija - Lukavac2
4Kišić Elma
Salihović Ajla
''
Čarolija - Lukavac2
5Kišić Merjema
Mujezinović Asja
''
Čarolija - Lukavac2
6DINIUS BETHANY
KAPO NEJLA
''
Astorija - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Parovi Juniori 1 (12.g-13.g)
1IBRAHIMOVIĆ AMELA
DUPOVAC EMINA
''
Astorija - Sarajevo2
2Agić Edina
Mujezinović Asja
''
Čarolija - Lukavac2
ŠKOLSKA LIGA E razred - napredni (valcer,quickstep,cha cha,jive) Parovi Juniori 2 (14.g-15.g)
1MEŠANOVIĆ IRMA
ŠAJINOVIĆ IVA
''
Astorija - Sarajevo2
ŠKOLSKA LIGA LA/ST koreografije - napredni Formacija Ciciban (do 7.g.)
1ciciban shadows'shadows'
Semir šerić
Shadows - Zenica13
ŠKOLSKA LIGA Latino Show - napredni Grupa Juniori 1 (12.g-13.g)
1MISTERY'LATIN MIX'
BIJEDIĆ ADIS
Astorija - Sarajevo8
ŠKOLSKA LIGA Latino Show - napredni Formacija Pioniri 2 (10.g-11.g)
1CUITIES'LATIN MIX'
BIJEDIĆ ADIS
Astorija - Sarajevo10
MODERNI PLES Show dance Solo F Djeca 2 (10-12)
1Asja Duraković'Stay'
Alma Turković Šejla Klinac
Astorija - Sarajevo1
MODERNI PLES Show dance Grupa Mini (4-6)
1LDF Žepče''
Plesni klub LDF Žepče - Žepče8
MODERNI PLES Show dance Grupa Djeca 2 (10-12)
1Valey'Friendship'
Alma Turković
Astorija - Sarajevo4
MODERNI PLES Show dance Formacija Djeca 1 (7-9)
1Mo Stars'Zlatokosa'
Jasmina Delalic
Plesni studio Mo stars - Mostar17
MODERNI PLES Street dance Duo Juniori (13 - 16)
1Stela Ilinković
Marija Žabić
'Ldf'
Plesni klub LDF N.Travnik - Novi Travnik2
2Laura Iskra
Anja Bošnjak
'DUO KISS'
Plesni klub LDF KIseljak - Kiseljak2
MODERNI PLES Street dance Formacija Juniori (13 - 16)
1Ldf'Ldf'
Plesni klub LDF N.Travnik - Novi Travnik9
2LDF Žepče''
Plesni klub LDF Žepče - Žepče10
MODERNI PLES Hip hop Solo F Djeca 1 (7-9)
1Manal Fazlić''
Astorija - Sarajevo1
2Lana Zahirović''
Astorija - Sarajevo1
3Asja Mekić''
Astorija - Sarajevo1
MODERNI PLES Hip hop Solo F Djeca 2 (10-12)
1Zara Rašidagić''
Astorija - Sarajevo1
2Imra Smajlović''
Astorija - Sarajevo1
3Hana Ljubunčić''
Astorija - Sarajevo1
MODERNI PLES Hip hop Solo F Juniori (13 - 16)
1Nađa Gadžo''
Astorija - Sarajevo1
2Snežana Todorović''
Astorija - Sarajevo1
MODERNI PLES Hip hop Solo M Mini (4-6)
1Sami Lingo''
Astorija - Sarajevo1
MODERNI PLES Hip hop Solo M Djeca 2 (10-12)
1Zejd Fazlić''
Astorija - Sarajevo1
MODERNI PLES Hip hop Duo Djeca 2 (10-12)
1Zejd Fazlić
Elma Moranjkić
'Galway girl'
Anel Bešić
Astorija - Sarajevo2
MODERNI PLES Hip hop Duo Juniori (13 - 16)
1Snežana Todorović
Nađa Gadžo
'Double trouble'
Anel Bešić
Astorija - Sarajevo2
MODERNI PLES Hip hop Grupa Djeca 2 (10-12)
1Lazy Pandas'Energy'
Anel Bešić
Astorija - Sarajevo5
MODERNI PLES MTV Grupa Odrasli (16+)
1Divas'Fresh Divas'
Alen, Selma, Villdana
Fresh Generation - Sarajevo3
MODERNI PLES MTV Formacija Mini (4-6)
1LDF Kiseljak''
Plesni klub LDF KIseljak - Kiseljak9
MODERNI PLES Latin Duo Odrasli (16+)
1BEŠIĆ MERIMA
ŠAČIĆ NEJLA
'LATIN MIX'
BIJEDIĆ ADIS
Astorija - Sarajevo2
MODERNI PLES Latin Grupa Djeca 1 (7-9)
1Bolero'Girls'
Tanja Mihaljčić
Plesni klub Bolero - Banja Luka6
MODERNI PLES Latin Grupa Djeca 2 (10-12)
1Bolero'Policeman'
Tanja Mihaljčić
Plesni klub Bolero - Banja Luka8
MODERNI PLES Latin Grupa Juniori (13 - 16)
1Ladies'Ladies'
Tanja Savić i Vanja Stojaković
Plesni klub Bolero - Banja Luka4
2Explosion'Explosion'
Vanja Stojaković
Plesni klub Bolero - Banja Luka6
MODERNI PLES Latin Grupa Odrasli (16+)
1BOLERO TEAM'Bolero team'
Goran Knežević i Tanja Savić
Plesni klub Bolero - Banja Luka5
MODERNI PLES Latin Formacija Djeca 2 (10-12)
1Super Girls'Latin'
Amel Šito
Astorija - Sarajevo10
MODERNI PLES Open Formacija Juniori (13 - 16)
1Ldf'Ldf'
Plesni klub LDF N.Travnik - Novi Travnik9
MODERNI PLES Contemporary Solo F Djeca 2 (10-12)
1Marija Andrić'Art'
Šejla Klinac Alma Turković
Astorija - Sarajevo1
MODERNI PLES Electro Solo F Juniori (13 - 16)
1Edina Mujkanović'Anonymous'
Anel Bešić
Astorija - Sarajevo1
MODERNI PLES Electro Solo M Djeca 1 (7-9)
1Faris Smajlović'Jingle Bells'
Anel Bešić
Astorija - Sarajevo1

Compiled by MasterDance ® MasterSoft